دانلود رمان اتحاد شکسته جلد دوم (نسل خون) از مهرناز احمدی

دانلود رمان اتحاد شکسته جلد دوم (نسل خون) از مهرناز احمدی

اتحاد شکستـه جلد دوم نسل خـون است و اتفاقاتش به فاصله ی چند ماه بعد از پایان جلد قبل شروع مـیشود و دو برادر جادوگر/شکـارچی و دو دختر را نشان مـیـدهد که بار دیگر درگیر اتفاقات ماوراالطبیعه مـیشوند!

  • نوع فایل PDF

نویسنده رمان

دانلود رمان اتحاد شکستـه جلد دوم (نسل خـون) pdf از مهرناز احمدی با لینک مستقـیم

دانلود رمان اتحاد شکسته جلد دوم (نسل خون) برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

  نویسنده این رمان مهرناز احمدی مـیباشـد

نکتـه: در این جلد شاهد حضور دیگر شخصیتـهای فانتزی از رمان دیگر این نویسنده آناهیـد خـواهیم بود اما نخـوندن این رمان خللی در فهمـیـدن داستان ایجاد نخـواهد کرد

قسمتی از رمان اتحاد شکستـه جلد دوم (نسل خـون) :

برسام پوفی کشیـد و گفت: مـیگی چی کـار کنم؟ بشینم به این فکر کنم که چرا یه جایی یه اتفاقـی واسه یه نفر افتاده؟ من نمـیتـونم آرا! من عادت ندارم خـودم و بند چیزاي بیخـود کنم من عادت دارم بگذرم…

از جا بلند شـد نگـاهش خیره به همان دختري بود که از کنارشان رد شـده بود به آرامـی گفت: مثلِ الان… بعدا مـیبینمت آرا. آرایلی بی حوصله چانه اش را به دستش تکیه زد و به سمت شیشـه ي کـافه خیره شـد و از پسِ آن به سمت برسام نگـاه کرد که با دخترِ مو بلوند و قد بلند حرف مـیزد، کسی روي صندلی مقابلِ آرایلی نشست و به آرامـی گفت: سلام!

دختر خنده اي کرد و گفت: گفتی اسمت چی بود؟برسام نیشخندي زد و گفت: اسممو که هنوز نگفتم، گفتم؟دختر با عشوه سرش را به دو طرف تکـان داد و گفت: نه گمون نکنم گفتـه باشی! برسام تک خنده اي کرد و دستش را با سمت بازوي دکتر برد و به آرامـی نوازشش کرد، وقتی که دختر عقب نکشیـد مـیـدانست آخرِ این گفتگو به کجا ختم خـواهد شـد..

دانلود رمان رایگان اتحاد شکسته جلد دوم (نسل خون) از مهرناز احمدی

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 28
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.