دانلود رمان از پیله تا سکوت از سارا رایگان

دانلود رمان از پیله تا سکوت از سارا رایگان

-

پروانه ای که با بابای معتادش تـویکی از محله‌های فقـیر تـهران زندگی مـی‌کنه. خیلی اتفاقـی تـو آژانس هواپیمایی استخدام مـی‌شـه. بعد از مدتی رابطه عمـیقـی بین اون و کیان که رئیس آژانسه به وجود مـی‌آیـد. این وسط رفت و آمدای سام خلبان جذاب و متاهلی که سال‌هاست به عنوان دوست و برادر کنار کیان بوده باعث شکل گیری یه احساس ممنوعه مـیشـه. احساسی که سرانجامش...

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات کامل

نویسنده رمان

دانلود رمان از پیله تا سکوت از سارا رایگان

هم اکنون کاملترین نسخه رمان از پیله تا سکوت را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان از پیله تا سکوت ‌میباشد

قسمتی از رمان از پیله تا سکوت :
در میان اتاق حبس شده بودم و از هر چهار طرف دیوارهایش به من نزدیکتر می شد و دنیا را برایم تنگتر و نفس کشیدن را سختتر می کرد. صدای فریاد کشیدن مادرم درون گوشهایم می پیچید و عرصه را برای حیات تنگتر میکرد. دستهایم را روی گوش هایم گذاشتم و محکم فشار دادم، چشمهایم را مچاله کردم، دندانهایم را با تمام قدرت روی هم سوار کردم… بی فایده بود.

صدای ضجه و فریادهای مادرم نزدیک شد و فشار لایه های محکم دیوار به جسمم نزدیکتر. درد محبوس در قلبم، فرصت را برای فرار از زندان وجودم غنیمت میشمارد و به سینهام فشار میآورد… بیهوده بود. صدای نفسهای کدر و پلشت درد در وجودم غلغله به راه میاندازد، با ناخنهای تیز و کثیفش به دیوار جسم و روحم چنگ میاندازد و مرا تا مرز دیوانگی هدایت میکند.

دندانهای قوی و زرد رنگش را در مغز و قلبم فرو میکن و گلویم چنان فریاد میکشد که صدای ناله و شیون مادرم را در خود گم میکند. از درون تلاش درد برای سلطنت بر وجودم و از برون فشار لایه های دیوار و صدای زجرآور مادرم. نعره می کشم… بیهوده است . نفیر می کشم… بی فایده است. خودم را میکوبم به دیوار. می کوبم به دیوار… می کوبم به دیوار … تاریکی شب می رود.

برای خواندن ادامه از پیله تا سکوت , آن را دانلود کنید

دانلود رمان از پیله تا سکوت از سارا رایگان

  • لینک های دانلود
    رمان های مشابه

    بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.