دانلود رمان انتقام و آبرو

دانلود رمان انتقام و آبرو

-

دو*ست پسر من یه چیز ارزشمند از سردسته ی مافیا دزدید.!آخرین همسرش رو که به خاطر زیبایی خیره کننده اش، بهش لقب پرنسس خورشید داده بودند.اونا فرار کردند و منو تو لونه شیر جا گذاشتند.حالا من تو چنگ رئیس مافیا اسیر شدم. مردی عضلانی با سری شیو شده و شهرتی وحشتناک: همسر*کُش.در حالی که سر و صورتم از کتک هایی که خوردم کبوده، اون عاقبتم رو توی صورتم تف میکنه:از این به بعد مال منی. مثل یه حیوون می.ک*نمت! تاوان بلایی که دوست پسرت سر آبروم آورد از تو میگیرم. باید هر شب، هر روز، هر لحظه که اراده کردم بهم سر*ویس بدی!

  • نوع فایل PDF
  • تعداد صفحات 260 + 515

نویسنده رمان

دانلود رمان انتقام و آبرو

هم اکنون کاملترین نسخه رمان انتقام و آبرو را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان انتقام و آبرو میباشد

پس از خرید هر دو جلد این رمان را دریافت میکنید

قسمتی از رمان انتقام و آبرو :

امیلی :
شنیدن پیشنهاد ازدواج از طرف تونی برای من شوکه کننده بود. واقعا غافلگیر شده بودم . ما فقط سه ماه بود که داشتیم با هم بیرون میرفتیم و درسته که بو*سه های اتشین و عمیقی رو تجربه کرده بودیم اما گرمای رابطه ما هیچوقت از یک بو*سه فرانسوی داغتر نشد.درست شنیدید من هنوز با تونی نخوا*بیده بودم . حقیقت اینه که با هیچ پسر دیگه ای هم نخوا*بیده بودم . نه اینکه بهش افتخار کنم نه . این تصمیم من نبود عوارض بیماری ای بود که از شونزده سالگی یقم رو گرفته بود و رهام نمیکرد. سرتون رو درد نمیارم. من شاهده یک تجا*وز بودم.من و جیل دوست دبیرستانیم فکر کردیم خیلی با حال میشه اگر پدر و مادرمون رو بپیچونیم و به جای اینکه به مهمونی خسته کننده تولد بریم یه سری به با*ر بزنیم و بترکونیم . با کارت شناسایی فیک چند شا*ت مشر*وب بریم بالا و یه قری هم به کمر*مون بدیم . اما ما با*ر اشتباه رو انتخاب کردیم. بعد از چند شا*ت من کاملا گیج شده بودم و جیل هم پرخاشگر .(دانلود رمان انتقام و آبرو)
اون به مردی که تمام شب داشت بهش چشم چرونی میکرد و در نهایت ازش خواست باهاش برقصه توهین کرد و یه جار جنجال درست و حسابی راه انداخت.
مرد که عضلات بزرگ و قوی بازوها و سینه اش داشت تیشرتش رو تو تنش جر میداد و از سرتا پا با تتو های عجیب و غریب پوشونده شده بود قبل از اینکه نگهبان های بار …

دانلود رمان انتقام و آبرو

لینک دانلود پس از خرید برای شما نمایش داده میشود

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 626
رمان های مشابه

دیدگاه کاربران