دانلود رمان انگلیسی کثیف از ناشناس

دانلود رمان انگلیسی کثیف از ناشناس

-

الیزابت بنت با تجربه‌ی تلخی که داشتـه ترجیح مـیـده به پسرا اعتماد نکنه و فقط به رابطه‌ای یک شبه باهاشون بسنده مـی‌کنه!یک شب انتخابش برای رابطه دکلنه. مبارز خیابونی بریتانیایی جذابی که الیزابت نمـی‌تـونه ازش بگذره.ولی دکلن اهل رابطه یک شبس؟!

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 1241

نویسنده رمان

دانلود رمان پرمان انگلیسی کثیف

هم اکنون کاملترین نسخه رمان انگلیسی کثیف را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان انگلیسی کثیفمیباشد

قسمتی از رمان انگلیسی کثیف:

#الیزابت
درد کشنده ای توی پیشونیم حس می کردم.لب هام درشت متورم بودند. و یه جور حس نبض زدن بین رونهام داشتم.چرا حس می کردم دارم میمیرم؟
تصاویرِ درهم برهمی توی ذهنم جرقه می و زدند، اما هیچ کدوم به هم ربطی نداشتند با عقل جور در نمیاومدند، ومثل یک سیاه چاله ی بزرگ از هیچی .همش به لطف وُدکا بود.به نظر می رسید درد داشت توی کلِ صورتم پخش می شد . ناله ای کردم .چیزی بهم خورده بود؟

همونطور که توی تاریکی داشتم سعی می کردم به خودم بیام، حالت تهوع به سراغم اومد .کم کم متوجه شدم روی عرضِ تختی دراز کشیدم که مال خودم نیست.اتاق کوچکِ هتلی مقابلم ظاهر شد .در حالی که مراقب بودم سرمو آروم تکون بدم به اطراف نگاه کردم، یک پاتختیِ داغون میز زه وار در رفته ای که وروزهای بهتری به خودش دیده بود رو از نظر گذروندم .کیفِ کوچکِ منجوق دوزی ای که از بهترین دوستم، شِلی، برای مراسمِ رقصِ مدرسه قرض گرفته بودم، گوشه ی اتاق افتاده بود . خیلی خب .اما شِلی کجا بود؟آخرین خاطرهام مربوط به رقصیدن توی باشگاه بود .شاید روی یک میز؟

چشمهام اطراِ ف اتاق چرخیدند.پرده های آبی تیره ی نخ نما .تختی که بوی بدن سیگارِ مونده میداد . و یک بطری وُدکای “غازِ خاکستری”.معدهام از به یاد آوردنِ پایین رفتنِ اون مزه ی تلخ از گلوم بهم پیچید، آب دهانمو قورت دادم تا زردآب رو پایین نگه دارم .این خُماری بود؟نمی دونستم .هیچی نداشتم که باهاش مقایسه اش کنم.

بخش های کوچکی از شب برام واضح شدند.شام با دوست پسرم، کُلبی، دوست هام شِلی بِلِیک وتوی و یک رستورانِ ایتالیایی توی مرکزِ شهرِ پِتِل، در کارولینای شمالی .کلی خنده .اینکه کُلبی یواشکی بطری شرابشو داخل آورد تا ما بتونیم توی نوشیدنی هامون مشروب بریزیم . رقصیدن زیرِ نوِر چراغ های چشمک زن در سالن ورزشی اُکمُونت .سوار پورشِ کلبی شدن برای رفتن به دریاچه برای یک مهمونی آخرِ شبی.هیچ خاطرهای از دریاچه یادم نیومد .با این حال یادم میومد که کلبی مجبورم کرد نوشیدنی بخورم، توی مسیرِ رفتن به مراسمِ رقص بعد از اون وقتی به سمتِ ودریاچه می رفتیم بطری رو روی دهانم گذاشت مجبورم و کرد بخورم .

سوسول نباش الیزابت، بخور .بیا به دنیا فرمانروایی کنیم « عزیزم. »
فرمانروایی کردن به دنیا حرفِ مورد علاقهاش بود .اون شکست ناپذیر بود فکر می کنم از اونجایی که و پدرش سِناتورِ کارولینای شمالی بود این حرفو باور داشت .جزئی از دایره دوستهای نزدیکش بودن، مخصوصا دوست دختر جدیدش بودن، باعث میشد حس کنم عضو خانواده ی سلطنتی هستم .
هنوز از برنده شدنِ عنوانِ ملکه ی مراسمِ رقص به همراه اون، به عنوان پادشاه، دلم می لرزید .روی سِن وقتی اونها تاج های درخشان رو روی سرهامون گذاشتند به سمتم چرخیده و بهم گفته بود دوستم داره .شادی دیوانه وار گیج کنندهای و قلبم رو پر کرده بود .اون دوستم داشت .دختری از قسمت متفاوتِ شهر .دختری بدون یک خانواده واقعی .دختری که هیچکس نبود .

تمام زندگیم منتظر یک نفر بودم که اینجوری دوستم داشته باشه .
تصاویر بیشتری از توی ماشین یادم اومد نالیدم. و
جرعهی دوم رو به یاد آوردم .سوم.

دانلود رمان رمان انگلیسی کثیف

لینک دانلود پس از خرید برای شما نمایش داده میشود

شماره پشتیبانی09336284240

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 533
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.