دانلود رمان بازمانده ای از طبیعت (جلد یک) از الهه یخی

دانلود رمان بازمانده ای از طبیعت (جلد یک) از الهه یخی

- - -

من ٬دختری از زمـین که برای یافتن بازمانده به اینجا آمده ام و تـو شاهزاده ای از جنس آتش و شیطان هستی که برای به دست آوردن من هرکـاری انجام مـیـدهی راز عجیبی این سرزمـین را در بر گرفتـه که کسی از آن اطلاعی ندارد به زودی راز ها معلوم٬و هویّت من آشکـار خـواهد شـد

  • نوع فایل PDF
  • تعداد صفحات کامل

نویسنده رمان

دانلود رمان بازمانده ای از طبیعت pdf از الهه یخی با لینک مستقـیم

دانلود رمان بازمانده ای از طبیعت برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

  نویسنده این رمان الهه یخی مـیباشـد

موضوع رمان :عاشقانه/معمایی

قسمتی از رمان بازمانده ای از طبیعت :

با احساس بوي خاک خيس و آواز پرنده ها چشم هام رو باز کردم.بالاي سرم پر بود از درخت هاي تنومند که سر به فلک کشيده بودن.خواستم بلند بشم که سرم تير کشيد. سرم به طرز وحشتناکي درد مي کرد.

دستم رو گذاشتم روي سرم و نشستم.به اطراف نگاه کردم.من اينجا چه کار مي کردم؟؟؟من که… من که…اصلا من کجا بودم که از اينجا سر درآوردم؟؟؟

چرا هيچي يادم نمياد؟؟؟ واي خدا اين ديگه چه بلايي هست که سرم اومده؟؟؟تو همين فکرها بودم که صداي شکستن چند تکه چوب از پشت بوته هايي که پشت سرم قرار داشتن رو شنيدم!!!حتي جرأت اينکه برگردم و ببينم صداي چيه رو نداشتم!!!واي خدا اينجا ديگه کجا بود؟؟؟

بار دوم که صدا تکرار شد، بي توجه به سردردم یکدفعه پريدم و شروع به دويدن کردم.بدون اينکه بفهمم مقصدم کجاست و دارم از چي فرار مي کنم.فقط مي دويدم و مي‌دويدم…وقتي متوقف شدم که پام به تنه ي درختي که روي زمين افتاده بود و راه رو بسته بود گير کرد و به طرز فجيعي از طرف…

دانلود رمان جدید بازمانده ای از طبیعت (جلد یک) از الهه یخی

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 74
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.