دانلود رمان بد کردی از نازیلا.ع

دانلود رمان بد کردی از نازیلا.ع

- - -

“بد کردی” داستان زندگی پر فراز و نشیب دختری به اسم نازیه که بی‌خبر از عشق خـواهر متأهلش،نادیا، نسبت به کیارش، با کیارش نامزد مـی‌کنه. بعد از مدتی نازی متـوجّه تغییر رفتارهای کیارش مـی‌شـه تا این ‌که یه هفتـه مونده به عروسیشون تصادف مـی‌کنه. بعد از یک ماه، زمانی‌که نازی به هوش مـیاد متـوجّه خیانت و رابطه‌ی کیارش و نادیا و مرگ مادرش در اثر این بی‌آبرویی مـی‌شـه و… این رمان در دو بخش هست که بخش دومش، راجع به ارتباط سامـی رستگـار،خـواننده‌ی معروف کشور، با نازیه که به طرز مشکوکی وارد زندگیش شـده!

  • نوع فایل PDF

نویسنده رمان

دانلود رمان بد کردی pdf از نازیلا.ع لینک مستقـیم

دانلود رمان بد کردی برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

  نویسنده این رمان نازیلا.ع مـیباشـد

موضوع رمان: عاشقانه/اجتماعی/انتقامـی

قسمتی از رمان بد کردی :

با رفتن آخرین مهمونها با خستگی روی نزدیکترین مبل به در ورودی نشستم. نگـاه خستـهم روی کیارش که مشغول حرف زدن با وحیـد بود نشست. تـو این چند سال که مـیشناختمش شایـد این سومـین بار بود که با لبخند، محو تماشاش شـده بودم! کیارش که انگـار سنگینی نگـاهم رو حس کرده بود، به سمتم برگشت و با دیـدن لبخندم، در گوش وحیـد چیزی گفت که باعث شـد قهقههشون به هوا بره. با چشمغرهای نگـاهم رو ازش گرفتم و از روی مبل بلند شـدم. جلوی پیراهن طالیی رنگم رو جمع کردم و سالنه سالنه به سمت نادیا که در حال امر و نهی به خدمتکـارها بود، رفتم. نادیا با شنیـدن صدای کفشـهام به سمتم برگشت و با دیـدن اخمم پرسیـد:

چتـه؟نمـیـدونم چرا هنوز با گذشت این همه سال هنوز به آرایش غلیظ و ی جلوی غریبه های نسبتا ها هم همـینطور بود عادت ً لباس بازش که حت نکرده بودم! نگـاهم رو از پیراهن سرخابی رنگش گرفتم و به چشمهای مشکیش که به طرز ….

دانلود رمان بد کردی از نازیلا.ع

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 106
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.