دانلود رمان جمجمه (تمامی جلدها) از penelope sky

دانلود رمان جمجمه (تمامی جلدها) از penelope sky

من یه شوهر بی رحم ، ظالم و پست دارم و با تموم وجودم ازش متنفرم! تنها دلیلی که تا حالا اونو نکشتم و یا ازش فرار نکردم، قولیِ که دادم. من خـودم رو فروختم تا کسی که دوستش داشتم رو نجات بدم… و این قـیمتی بود که بایـد مـی پرداختم! تـوی بار نشستـه بودم که خـوشتیپ ترین مردی که تا به حال دیـده بودم، وارد شـد. چشمای آبی نافذ، خط فک تیز و خـوشفرم… و بدنی انقدر عالی که انگـار برای جنگ آماده شـده بود! اون خیلی جذاب بود. نمـی تـونستم نگـاهم رو ازش بگیرم. وقتی برام مشروب خریـد بهش “نه” نگفتم. مدت ها مـیشـد که همچین اتفاقـی برام نیوفتاده بود و من یه مرد واقعی برای یه شب مـی خـواستم! شوهرم معمولا اینکـارو مـی کرد، پس چرا من نکنم؟ متـوجه شـدم که یه حلقه خاص تـوی دست راستش داشت! یه الماس واقعی به شکل جمجمه تراش خـورده…! اگـه مـی دونستم این به چه معنیِ … مـی فهمـیـدم که اون مرد چه کسیِ! پادشاه جمجمه ها… مردی که خیلی بیشتر از شوهرم ظالم و بی رحم تر بود!

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 260 + 340 + 266

نویسنده رمان

دانلود رمان جمجمه (تمامی جلدها)

هم اکنون کاملترین نسخه رمان جمجمه (تمامی جلدها) را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان جمجمه (تمامی جلدها) میباشد

قسمتی از رمان جمجمه (تمامی جلدها) :

نوشیدنی ام رو تموم کردم و از مسئول بار یه نوشیدنی دیگه خواستم .وقتی سرم رو بلند کردم، متوجه شدم که اون زن داره نگاهم می کنه .الان که مستقیم بهم نگاه می کرد، چشمای سبز رنگش حتی زیباتر هم دیده میشد. درست مثل دوتا جواهر تو سی*نه ی یه گنجینه! اونا از حلقه ی ازدواجش هم بیشتر می درخشیدن. یه جرعه ازش نوشید و بعد چوب زیتون رو برداشت و ، اون مشر*وبُ تو لیوانش چرخوند مکی به یکی از زیتونا زد، اون رو جوید و همونطور که نگاهش بهم بود، یه گاز دیگه زد . یعنی داشت بهم نخ می داد!؟ اون همچنان تنها نشسته بود. به صورت لعنتی واری س*ک*سی بود و چشماش همچنان به سمت من می چرخید .به صورتم، به شونه هام و به ماهیچه های سی*نه ام نگاه می کرد .

بعضی اوقات نگاهش رو ازم دور می کرد، ولی بازم بهم نگاه می کرد .من اینو به عنوان یه دعوت قبول کردم. نوشیدنی ام رو برداشتم و به سمت صندلی کناریش رفتم .عطرش رو حس کردم. بوی قوی داشت که با بوی بدنش ترکیب شده بود. این احتمالا شه*وت انگیز ترین بوی کره ی زمین بود! الان بهتر اونو می دیدم. می تونستم پاهاش رو که روی هم انداخته بود از زیر پیراهن کوتاهش ببینم، پاهای تراشیده و خوش ترکیبش که با کفشای پاشنه بلند پوشیده شده بود .اون ک*مر بسیار باریکی داشت و بزرگی زیادیِ سی*نه هاش غافلگیرکننده بود. آل*تم سفت شده و به زی*پ ش*لوارم فشار آورد. به صورتش نگاه کردم، از نزدیک خیلی جذاب تر بود .نور کم اون رو بیشتر هیپنوتیزم کننده به نمایش میزاشت ، ولی اون بدون شک بی نظیر و خیلی زیبا بود .مثل هر مرد دیگه ای اون رو درحالیکه به پش*ت خوا*بیده، پاها*ش رو باز کرده و آل*تم عمیق توش فرو میره، به طوریکه سی*نه هاش تکون می خوره، تصور کردم! همونطور که نوشیدنی ام رو می نوشیدم

دانلود رمان جمجمه (تمامی جلدها)

لینک دانلود پس از خرید برای شما نمایش داده میشود

شماره پشتیبانی09336284240

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 196
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.