دانلود رمان جهنم گابریل (Gabriels Inferno) از Sylvain Reynard

دانلود رمان جهنم گابریل (Gabriels Inferno) از Sylvain Reynard

-

گابریل امرسون یک پروفسور جذاب و مرموز است که در دانشگاه تورنتو تدریس می کند. ظاهر سرد و کناره گیر او مانند ماسکی بر رازهای تاریک وجودش او را به مردی جدی و غیر قابل دسترس تبدیل کرده است. یک دانشجوی دوست داشتنی وباهوش در سمینار او، یک خاطره مبهم را یادآور می شود -خاطره ای که گابریل نمیتواند به یادآورد ولی کلید شادی است که مدت ها فکر می کرد غیرممکن است.جولیا میچل ، یک زن جوان مهربان است که هنوز با کودکی مملو از غفلت و سو استفاده دست و پنجه نرم می کند. وقتی او به دانشگاه تورونتو می رود، میداند که کسی از گذشته اش را خواهد دید یک مرد که یک بار ملاقات کرده است. گابریل نمیداند که جولیا خاطره ی مشترکشان آن هم در لحظه ی مهمی از زندگی را به یاد دارد.

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 1515

نویسنده رمان

دانلود رمان جهنم گابریل (Gabriels Inferno) از Sylvain Reynard

هم اکنون کاملترین نسخه رمان جهنم گابریل (Gabriels Inferno) را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان جهنم گابریل (Gabriels Inferno) میباشد

جهنم گـابریل یک رمان رمانتیک و اروتیک از یک نویسنده ناشناس کـانادایی با تخلص سیلوین رینارد است.این داستان ابتدا در قالب یک رمان در سال ۲۰۱۱ تـوسط انتشارات امنیفیک منتشر شـد. در ۴ سپتامبر ۲۰۱۲، این کـار همراه با دومـین کتاب مجموعه به نام خلسه گـابریل منتشر شـد. این مجموعه با پنجاه سایه گری مقایسه مـی شود، زیرا هردو در ابتدا فن فیکشنی از گرگ و مـیش بودند. این داستان در اصل بصورت آنلاین به عنوان فن فیکشنی از گرگ و مـیش با نام دانشگـاه ادوارد مـیسون با تخلص سباستین روبیچاد منتشر شـد.

آنچه که کتاب جهنم گابریل را بحث بر انگیز و جالب می کند استفاده از هنر تنکامه در ساختار نوشتاری آن است . در توصیف این هنر میتوان اشاره کرد که تن کامه یا هنر اورتیک هنریست که از آن به منظور خلق صحنه های عشق بازی نه آمیز جنسی استفادهمی گردد . .پس زمانیکه ما از عشق بازی سخن می گوییم نیاز ما در ساخت پیشینه ای از عشق است و زمانیکه نویسنده ای از این سبک در نوشته هایش بهره می گیرد الزاما موظف به ایجاد زمینه و سرگذشتی از عشق طرفین می باشد تا بعدها بتواند قسمتهای مربوط به عشق بازی را برای خواننده قابل قبول نماید و همچنین با بهره گیری از توصیف چنین بخشهایی از ارزش رمان خود نکاهد . با کمی تامل در حین مطالعه این رمان جذاب و خواندنی به قلم پخته نویسنده این رمان و تسلط او به ادبیات کالسیک میتوان پی برد . به خصوص که با بهره گیری مداوم از کتاب زیبای کمدی الهی دانته و آثار شکسپیر و دیگر آثار جهنم گابریل سیلوین رینارد ارزشمند ادبیات کالسیک توانسته به محتوا و مفاهیم رمان در سیر وقایع بیفزاید.

دانلود رمان جهنم گابریل (Gabriels Inferno) از Sylvain Reynard

  • لینک های دانلود
  • لیست جوایز
جهنم گابریل و دنباله آن در فهرست بهترین فروش نیویورک تایمز ظاهر شد.
  • 0
  • 2,039
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.