دانلود رمان خاطرات یک گیشا از آرتور گلدن

دانلود رمان خاطرات یک گیشا از آرتور گلدن

- -

خاطرات یک گیشا داستان دو خـواهر ژاپنی است که بعلت فقر به شخصی فروختـه مـیشوند و داستان حول زندگی خـواهر کوچکتر بنام سایوری است اینکه او را از کوچکی تربیت مـیکنند که در آینده یک گیشا شود چیزی مثل ساقـی یا مهماندار مردان که طی مراسمـی خاص صورت مـیگیرد و نیاز به آموزش دارند همه وقایعی که سایوری در درازای رمان از سر مـیگذراند به خاطر علاقه ای است که از نوجوانی به کسی به نام «رییس» دارد سایوری متـوجه عشق و دلبستگی زیادش به رئیس مـیشود ولی....

  • نوع فایل PDF

نویسنده رمان

دانلود رمان خاطرات یک گیشا pdf از آرتـور گلدن با لینک مستقـیم

برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

  نویسنده این رمان آرتـور گلدن مـیباشـد

موضوع رمان:عاشقانه/اجتماعی

قسمتی از رمان خاطرات یک گیشا :

در آغاز این داستان، نیتا سایوری به توصیف رویاگونه خانه و محل زندگی‌شان می‌پردازد. خانه‌ای که او بر آن نام شنگولی را گذاشته است. در خلال توضیحات او خواننده متوجه سختی‌ها و دشواری‌های ویژه زندگی سایوری می‌شود. در حالی که وی تنها به جنبه‌های رویایی و گیرای آن دوره از زندگیش توجه دارد و آنسان که پیداست از سختی‌های آن غافل است.

قطب منفی داستان، بیش از همه در منش «هاتسومومو» بازتاب یافته‌است. دشمنی کینه توزانه او در برابر سایوری حسی از انزجار را در خواننده ایجاد می‌کند و از همین نقطه بار دراماتیک داستان شکل می‌گیرد.

همه وقایعی که سایوری در درازای رمان از سر می‌گذراند به خاطر علاقه‌ای است که از نوجوانی به کسی به نام «رییس» دارد. سایوری متوجه عشق و دلبستگی زیادش به رئیس می‌شود. ولی در ادامه، آنچه که از رئیس مشاهده می‌کند بی تفاوتی‌اش در برابر توجهات سایوری است. حال آن که در پایان داستان مشخص می‌شود که همگی کامیابی‌هایی که سایوری کسب کرده به پشتیبانی رئیس بوده‌است و این عشق و دلبستگی یک سویه نبوده بلکه دلبستگی سوی دیگر را هم دربرگیرنده می‌شده‌است.

دانلود رمان ایرانی خاطرات یک گیشا از آرتور گلدن

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 69
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.