دانلود رمان خلسه گابریل (Gabriels Rapture) از Sylvain Reynard

دانلود رمان خلسه گابریل (Gabriels Rapture) از Sylvain Reynard

-

پروفسور گـابریل امرسون رابطه ای عاشقانه غیراخلاقـی و البتـه مخفی رو با یکی از دانشجوهای قبلیش، جولیا مـیچل، شروع کرده.همونطور که جولیا و گـابریل تعطیلات رمانتیک و خصوصیشون رو تـو ایتالیا مـیگذرونند، پروفسور مسئولیت تدریس خصوصی جولیا رو در زمـینه لذت های جسمـی و خلسه رابطه بر عهده مـیگیره.ولی وقتی برمـیگردند، شادی کوتاهشون تـوسط دانشجو های تـوطئه چین، سیاست های دانشگـاهی و یه معشوقه سابق حسود در معرض خطر قرار مـیگیره.حالا وقتی گـابریل با مدیریت دانشگـاه روبه‌ رو بشـه، آیا تسلیم سرنوشت دانتـه مـیشـه؟ یا با تموم وجود مـیجنگـه تا جولیا رو به عنوان بیتریس خـودش تا ابد نگـه داره؟

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 1207

نویسنده رمان

دانلود رمان خلسه گابریل (Gabriels Rapture) از Sylvain Reynard

هم اکنون کاملترین نسخه رمان خلسه گابریل را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان خلسه گابریلمیباشد

قسمتی از رمان خلسه گابریل :

پروفسور گابریل امرسون ب ره ن ه روی تخت نشسته بود و، روزنامه فلورانسی میخوند. صبح زود توی”لانازیون“ پنت هاوس ”پالزو وکچیوی“ گالری هتل آرت بیدار شده بود و سرویس اتاق رو خواسته بود. اون نتونسته بود جلوی خودشو بگیره و به تخت برنگرده و به خانوم جوونی که خوابیده بود نگاه نکنه. جولیا روی پهلوش رو به پروفسور خوابیده بود و به آرومی نفس می کشید و قطعه الماسی روی نرمه گوشش  می درخشید. از اونجایی که تختشون غرق در نور خورشیدی که از پنجره های سرتاسری به داخل می تابید قرار گرفته بود، گونه جولیا از گرمای اتاق صورتی رنگ شده بود.

روتختی ها به طرز هوس برانگیزی مچاله شده بودن و بوی رابطه و چوب صندل می دادند. چشمای آبی پروفسور سوسو زنان و به کندی روی پوست مشخص شده و موهای بلند و تیره اش چرخید. همونطور که به سمت روزنامه اش بر میگشت، جولیا به آرومی سر جاش جا به جا شد و ناله ای کرد. پروفسور با نگرانی روزنامه رو کنار زد.جولیا زانوهاشو تو سینه اش بغل گرفته بود و مثل یه توپ فوتبال تو خودش جمع شده بود. زمزمه های آهسته ای از بین لباش بیرون میومد. گابریل به جلو خم شد تا بتونه سر از حرفاش دربیاره. ولی نتونست. یکدفعه بدن جولیا پیچ و تاب خورد و جیغ دلخراشی کشید. همونطوری که با ملفه ای که دورش پیچیده شده بود سر و کله میزد دستاشو به این طرف اون طرف می کوبید …

برای خواندن ادامه رمان, آن را دانلود کنید

دانلود رمان خلسه گابریل (Gabriels Rapture) از Sylvain Reynard

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 759
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.