دانلود رمان ۳۶۵ روز (جلد دوم) از Blanka Lipińska

دانلود رمان ۳۶۵ روز (جلد دوم) از Blanka Lipińska

۳۶۵ روز راوی رابطهٔ پرهیاهویی مـیان لورا یک دختر جوان لهستانی متصدی فروش اجرایی و یک سرکردهٔ خـوش هیکل و جذاب مافیای سیسیلی به نام ماسیمو است. ماسیمو پس از مرگ پدرش در راس خاندان مافیای خـود قرار مـی‌گیرد و دلدادهٔ لورا مـی‌شود. سپس لورا را مـی‌ربایـد و از او مـی‌خـواهد که به وی ۳۶۵ روز مهلت دهد. اگر در این ۳۶۵ روز دختر به او دل نبست، آزاد است و مـی‌تـواند برود.

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 980

نویسنده رمان

دانلود رمان ۳۶۵ روز (جلد دوم)

هم اکنون کاملترین نسخه رمان ۳۶۵ روز (جلد دوم) را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان ۳۶۵ روز (جلد دوم) میباشد

قسمتی از رمان ۳۶۵ روز (جلد دوم) :

با فکر اینکه توی اون اتاق چه کارایی میتونم باهاش بکنم لبخندی روی صورتم شکل گرفت. میدیدمش که داره توی تاریکی دنبال کلید برق میگرده. بالاخره کلید رو پیدا کرد و نور چراغ اتاق رو روشن کرد. سریع پشت سرش وارد کابین شدم و درو پشت سرم محکم کوبیدم. از صدای کوبیده شدن در ترسیده بود و سرجاش خشکش زده بود. میدونست که منم اما واکنشی نشون نمیداد. چراغ هارو خاموش کردم و به سمت لائورا خیز برداشتم. با یک حرکت ربدوشامبر رو از تن*ش بیرون کشیدم و روی زمین پرت کردم. به اندازه کافی تمام این مدت صبر کرده بودم. با اشتیاق شروع کردم به بوس*یدنش و هی بو*سه مون رو عمیقتر میکردم. اونو روی دستام بلند کردم و به سمت تخت راه افتادم.

مقابل من روی تخ*ت دراز کشیده بود و نور کمرنگ مهتاب از پنجره روی بد*ن سفید و بی نقصش تابیده میشد. منتظر بودم تا یه نشونه بهم بده و من کارم رو شروع کنم و اونم دقیقا همینکارو کرد. دستاشو پشت گرد*نم برد و منو به خودش نزدیک کرد. جوری بهم لبخند میزد که انگار میگفت ” من منتظرم تا آل*تت رو توی من فر*و کنی” -مطمئنی؟ اگر از خط قرمز ها عبور کنیم من دیگه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و میک*نمت، چه بخوای و چه نخوای.

بهش هشدار دادم و اون خودش رو روی تخت عقب کشید. با چشم های درشتش بهم خیره شد و گفت: +پس منو بک*ن! زیر لب به ایتالیایی غریدم: -تو دیگه مال منی و تا همیشه مال من میمونی. فقط چند سانتی متر باهاش فاصله داشتم. بد*ن کوچیک و نحیفش غرق در ش*هوت بود. بدون خجالت دستش رو روی باس*نم گذاشت و منو جلوتر کشید. لبخند زدم، میدونستم از همون روز اولی که منو دیده بود خودش هم منتظر همین

دانلود رمان ۳۶۵ روز (جلد دوم)

لینک دانلود پس از خرید برای شما نمایش داده میشود

شماره پشتیبانی09336284240

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 4,973
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.