دانلود رمان عشق و نفرت از شیدا شفق

دانلود رمان عشق و نفرت از شیدا شفق

- -

نوزیکـا نمونه ای از یک دختر خـوبه؛ اون مستقله، درس خـونه، سرکـار مـیره، نوشیـدنی نمـینوشـه، پارتی نمـیره، با کسی هم دوستی های موقت ایجاد نمـیکنه! روابط اجتماعی خیلی خـوبی داره و به عقـیـدۀ خـودش و دوست هاش خیلی خیلی خـوش شانسه..تا اینکه تمام زندگی او، با قدم گذاشتن در یکی از بارها دیویـد ماروال_صاحب سلسه بارهای مشـهور هاله لویا_ آن هم به اصرار دوستانش تمام زندگی اش دست خـوش تغییرات مـیشود . . .

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 110

نویسنده رمان

دانلود رمان عشق و نفرت از شیدا شفق

دانلود رمان عشق و نفرت در سایت دنیای رمان

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان عشق و نفرت ‌میباشد

قسمتی از رمان عشق و نفرت :

هوا کش ها نیز روشن بودند؛ ولی باز هم داخل ساختمان این بوی را در خود نگه داشته بود. انگار مالیکول هایی که این بوی ها را در خود داشتند به در و دیوار چسپیده بودند. این اوضاع بدتر هم شد زمانیکه آن دسته 5 نفری که سه دختر و 2 پسر بودند داخل شدند، به نظر می رسید که از همه افراد داخل سالن بزرگ و با شکوه آن بار معروف ساده تر اند.

لباس ها و سر و وضع شان به هیچ کدام از دیگر اشخاصی که آنجا حضور داشتند برابری نداشت. نوزیکا که از همان لحظه اول احساس نمود بدنش به طور غیر عادی گرم شده است و برای اینکه آن شب به خوبی پایان یابد، شروع نمود به دعا خواندن زیر لبش. در یک سمت سالن چندین میز گذاشته بود که در آن به شکل های مختلف شرط بندی صورت می گرفت. جمعیت زیادی در آن سمت جمع بودن و دوره میزها حلقه زده بودند، ولی نوزیکا سعی داشت حتی نگاه هم به آن طرف نکند؛ فکر کردن که جای خود دارد.

برای خواندن ادامه عشق و نفرت , آن را دانلود کنید

دانلود رمان ایرانی عشق و نفرت از شیدا شفق

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 119
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.