دانلود رمان فرار بزرگ از سوزان الیزابت فیلیپس

دانلود رمان فرار بزرگ از سوزان الیزابت فیلیپس

- -

دختر خـوانده خـودسر و بی پروای رئیس جمهور آمریکـا، لوسی جورایک، نامزدش تد بیودین ( آقای جذاب) را درست در محراب کلیسا ترک مـی کند. حالا او به دنبال ماجراجوییست و شایـد یک کمـی اتفاق عاشقانه— او سفر جاده *ای غیرقابل پیشبینی و دیوانه واری را با سوار شـدن بر ترک موتـور سیکلت مردی با ظاهری تـهدیـد آمـیز و عجیب شروع مـی کند....

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 430

دانلود رمان فرار بزرگ از سوزان الیزابت فیلیپس

هم اکنون کاملترین نسخه رمان فرار بزرگ را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان فرار بزرگ ‌میباشد

قسمتی از رمان فرار بزرگ :

لوسی ھنوز برای بار میلیونم آرزو می کند کھ ای کاش خانواده ای داشت. در تمام زندگیش او رویای پدری را داشت کھ چمنھای منزل را کوتاه کند و او را بھ نامھایی مھربانانھ صدا بزند، و مادری کھ مست نباشد و شغلھایش را پشت ھم از دست ندھد و با ھرکس که از راه رسید رابطھ نداشته باشد.

لوسی نمی توانست نفس بکشد. لباس زیر عروسی اش کھ کاملا اندازه اش بود، حالا مثل مار بوا به دنده ھایش فشار می آورد. چھ اتفاقی می افتاد اگر درست ھمین جا در راھروی کلیسای وینتھ پرسبیترین براثر خفگی می مرد؟ آن بیرون، لشگری بین المللی از خبرنگاران پشت موانع موقت تجمع کرده بودند، و داخل صحن کلیسا توسط افراد پولدار و مشھور اشغال شده بود. چند قدم آن طرفتر، رئس جمھور پیشین ایالات متحده و شوھرش منتظر بودند تا لوسی را بھ سمت جایگاھش ھدایت کنند تا بتواند با کاملترین، مھربان ترین، با ملاحظھ ترین و با ھوش ترین مرد روی زمین ازدواج کند….

کدام زنیست که در آرزوھایش نخواھد با تد بیودین ازدواج کند؟ او نگاه لوسی را از لحظه ای که دیده بودش به خود خیره کرده بود. ترومپت ھا نواختند تا آغاز حرکت عروس را اعلام کنند، و لوسی در تلاش بود تا ملکولھای اندک ھوا را به ریه ھایش وارد کند. واقعا نمتوانست روزی زیبا تر از امروز را برای عروسیش انتخاب کند. امروز آخرین ھفتھ ماه می ( اول خرداد) بود. گلھای بھاری تگزاس ھیل احتمالا پژمرده شده اند اما درختان تور شکوفه داده اند و بوته ھای رز به سمت بیرون از درھای کلیسا رشد کرده اند.یک روز عالی.

خواھر سیزده ساله اش و جوانترین فرد بین چھار ساقدوش عروس در لباس عروس کوچک از مد افتاده جلوتر از ھمه ایستاده بود. بعد از او شارلوت پانزده ساله و سپس مگ کوراندا دوست دوران خردسالیش می آمدند و در آخر خواھر زیبای ھجده ساله اش تریسی که ھنوز وقتی با داماد صحبت می کرد سرخ می شد آنھا را دنبال می کرد.

برای خواندن ادامه رمان فرار بزرگ , آن را دانلود کنید

دانلود رمان فرار بزرگ از سوزان الیزابت فیلیپس

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 386
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.