دانلود رمان لوناتیک از مهسا

دانلود رمان لوناتیک از مهسا

-

ماگ را در سینک گذاشت و با دست آزاد حوله را روی موهای کوتاهش کشیـد. از آشپزخانه خارج شـد و به سمت دیوار شیشـه ای پذیرایی رفت. دو کـارگری که استخدام کرده بود در حال خالی کردن آب کثیف و کدر استخر بودند و باغبان در حال حرس کردن و رسیـدگی به باغچه. این ویلای دوبلکس را بعد از بستن آخرین قرارداد با یکی از شرکت های خارجی،خریـده بود. دوستش داشت و حس خـوبی از آن خانه مـی گرفت. بزرگ بود و دلباز ولی کلی کـار داشت تا سر به راه شود.

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 825

نویسنده رمان

دانلود رمان لوناتیک از مهسا

هم اکنون کاملترین نسخه رمان لوناتیک را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان لوناتیک ‌میباشد

قسمتی از رمان لوناتیک :
ماگ را در سینک گذاشت و با دست آزاد حوله را روی موهای کوتاهش کشید. از آشپزخانه خارج شد و به سمت دیوار شیشه ای پذیرایی رفت. دو کارگری که استخدام کرده بود در حال خالی کردن آب کثیف و کدر استخر بودند و باغبان در حال حرس کردن و رسیدگی به باغچه. این ویلای دوبلکس را بعد از بستن آخرین قرارداد با یکی از شرکت های خارجی،خریده بود. دوستش داشت و حس خوبی از آن خانه می گرفت. بزرگ بود و دلباز ولی کلی کار داشت تا سر به راه شود.

از تمیز کاری و گردگیری گرفته تا حرس کردن و رسیدگی به باغ و حیاط و صد البته تغییر دکوراسیون بایک شرکت معروف طراحی دکوراسیون داخلی صحبت کرده بود و قرار بود همین امروز یکی از بهترین طراحهایشان را برای دیدن خانه و صحبت های اولیه بفرستند. به سمت اتاق راه افتاد و از چمدانی که فعلا با خود آورده بود و هنوز برای باز کردنش وقت نکرده بود، یه لباس زیر سیاه و تی شرت سرمه ای و شلوارک مشکی بیرون کشید و بعد باز کردن حوله دور کمرش مشغول پوشیدنشان شد.

سیستم گرمایشی خانه روشن بود،پس نیازی به لباس گرم نبود. موهای سه سانتیش نیاز به سشوار و حالت دادن و شانه کردن نداشت. با به صدا در آمدن زنگ ورودی به سمت پذیرایی روان شد. احتمال داد همان طراحی باشد که منتظرش است. در را برای فرد پشت در باز کرد. نگاهی به سر تا پای او انداخت به قد بلند و اندام کشیده وجذابش،شانه های پهن،گردن کشیده و سفیدش، نگاهش به صورتش رسید و همانجا چرخی زد و وقتی به چشمانش رسید زمان برای او ایستاد، متوقف شد،نفسش در سینه گره خورد و عاجز از تکان خوردن همانجا ماند و حبس شد!

دانلود رمان لوناتیک از مهسا

برای خواندن ادامه لوناتیک , آن را دانلود کنید

لینک دانلود پس از خرید برای شما نمایش داده میشود

شماره پشتیبانی :  09336284240

لطفا در واتس اپ و یا تلگرام پیام بدهید

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 270
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.