دانلود رمان ماهی که در شب تاریک درخشید از مرضیه موسوی

دانلود رمان ماهی که در شب تاریک درخشید از مرضیه موسوی

- -

 چیزی از پا گذاشتن دختر کوچولوی معصوم به آن خانه نقلی و پرمحبت نگذشتـه بود که سر و کله انسان دیوصفتی پیـدا شـد و خـورشیـد را از آسمانشان دزدیـد.‌ آرزوهای آزیتا غروب کرد و ناامـیـدی دنیایش را در بر گرفت. مدت‌ها از آن اتفاق مـی‌گذشت. درست در بیست و پنجمـین سالگرد مرگ رویاهای دخترانه‌اش تصمـیم گرفت که با یک هدف بزرگ، وارد عمارت کوروش شود. او مـی‌خـواست ماهی شود و مـیان ناامـیـدی‌ها در تابان‌ترین شکل خـود بدرخشـد و امـیـد را فریاد بزند.

  • نوع فایل PDF

دانلود رمان ماهی که در شب تاریک درخشیـد pdf از مرضیه موسوی

دانلود رمان ماهی که در شب تاریک درخشید با لینک مستقـیم برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

 موضوع رمان : درام / عاشقانه

خلاصه رمان ماهی که در شب تاریک درخشیـد

قسمتی از رمان ماهی که در شب تاریک درخشید :

اما من مـی‌خـوام یه گرگ بشم سهراب مـی‌دونی چرا؟ چون شیرها ادعا مـی‌کنن سلطان جنگلن!ببر رو قوی ترین حیوان دنیا مـی‌دونن! اما خندم مـی‌گیره وقتی مـی‌بینم به دستـور یک انسان در سیرک بالا و پایین مـی‌پرن! ولی گرگ رام نمـی شـه برای کسی عوض نمـی‌شـه و… همه مـی‌دونن بازی کردن با گرگ حکمش مرگـه! ذات من هم مثل گرگ مـیشـه؛ اما فقط برای کوروش! بزار یه چیزی برات تعریف کنم: گرگ عاشق شـده بود عاشق طعمه‌ش…نزدیکش شـد بوییـدش و بوسیـدش و با دندونش گلوش رو دریـد افسوس… .

ذات احساس نمـی‌شناسه…و حالا مـی‌خـوام نسبت به کوروش بی‌تفاوت باشم. رنگم پریـد و با ترس عقب رفتم این همون کسیه که خـودم کشتم اولین شخص شروع کشت و کشتارم بود. تمام بدنم مـی‌لرزیـد نگـاهم به آیینه افتاد که باز کلمه «AGAIN» خـونی خـودنمایی مـی‌کرد امشب حتماً بدبخت مـیشم. دادی زدم و از اتاق بیرون زدم که به طرز عجیبی اتاقم قفل شـد. اینو از صدای قفل تشخیص دادم. بیشتر ترسیـدم و شرشر عرق مـی‌ریختم‌ برق رفت و همه‌جا تاریک شـد.

دانلود رمان رایگان pdf ماهی که در شب تاریک درخشید از مرضیه موسوی

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 20
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.