دانلود رمان ماه گریه میکند از مژگان فخار

دانلود رمان ماه گریه میکند از مژگان فخار

زندگی دخترجوان و زیبا و خـوش چهره است که پس از فوت همسرش ، به واسطه زیبایی خـود پا در راهی مـی گذارد و تن به ازدواج دوباره مـی دهد که این ازدواج شروع اتفاقاتی برای او است و با بازگشت فردی پس از سالها دوری ، زندگی اش دست خـوش تغییراتی مـی شود  گـاهی اتفاق هایی مـی افتد که خـودت انگشت به دهان مـی مانی . گـاهی پشیمانی از کرده و ناکرده ات گـاهی آنقدر خستـه ای که مـی نشینی و فقط نگـاه مـی کنی گـاهی دلگیری شایـد از خـودت …

  • نوع فایل PDF

نویسنده رمان

دانلود رمان ماه گریه مـیکند pdf از مژگـان فخار با لینک مستقـیم

دانلود رمان ماه گریه میکند برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

نویسنده این رمان مژگـان فخار مـیباشـد

موضوع رمان:عاشقانه/اجتماعی

قسمتی رمان ماه گریه مـیکند :

ششمـین موجی که به کنار پاهام مـیرسه، اون قدر قوی هست که از ترس، دور مـیشم. با همون پاچه های باال رفتـه شلوار نخی مشکی رنگ،روی شنهای سرد ساحل مـیشینم. نفس عمـیقـی در هوای تاریک و سرد شمال مـیکشم و چشمهام رو اطرافم مـیچرخـونم. تا چشم کـار مـیکرد ساحل خلوت بود و فقط صدای موج های دریا به گوشم مـیرسیـد. سرما مـیخـوری مهتاب!!شال بافت روی شونههام قرار مـیگیره و با نشستن هامون در کنارم، نیم نگـاهی به نیم رخش مـیندازم و مـیگم:

خستـه رانندگی هستی، برو بخـواب هامون. بی تـو؟!

با انگشتـهای دستم طرحی فرضی روی شن مـیکشم و مـیگم: با چشمهای تقریبا قرمز که از فرط بی خـوابی بی حال بودند، نگـاهی به من مـیکنه و با لبخندیخـواستم یه کمـی خلوت کنم، مـیام تا چند دقـیقه دیگـه. آروم بخش که صورت مردونهش را قاب گرفتـه بود، مـیگـه: چند دقـیقه نشـه چند ساعت؟؟ شال رو به گونههام نزدیک مـیکنم و دستم رو، روی گونه چپم قرار مـیـدم. نه، نمـیشـه. بردار اون دستت رو، شبت . . .

دانلود رمان جدید ماه گریه میکند از مژگان فخار

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 37
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.