دانلود رمان مجازات گر از نگـار ۱۳۷۳

دانلود رمان مجازات گر از نگـار ۱۳۷۳

- -

قصه ی ما درباره ی دختری به اسم آدیشـه.. دختری که وجودش با خشم آمـیختـه شـده..خشم از چی؟ از کی؟ شعله ی این خشمو چی برافروختـه نگـه مـیـداره؟ خـوب معلومه انتقام..انتقامـی شیرین که آخرش به تلخی مـی زنه از اون تلخیا که آدمو از چشیـدن دوباره ی اون شیرینی بازمـیـداره ولی اون بازم به کـارش ادامه مـیـده . . .

  • نوع فایل PDF

نویسنده رمان

دانلود رمان مجازات گر pdf از نگـار ۱۳۷۳ با لینک مستقـیم

برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

نویسنده این رمان نگـار ۱۳۷۳ مـیباشـد

موضوع رمان :ترسناک/رمزآلود/هیجانی

قسمتی از رمان مجازات گر :

انتقام هم خـوابه ی خشم است، هم پیکر نفرت. انتقام کـابوسی است که نه مظلوم مـی شناسد نه ظالم. آنان که به دنبال عدالتند به خاطر خشمشان نیست که عدالت مـی طلبند، این انتقام است. آنان به دنبال عدالتند چراکه رنج برده اند، چرا که درد کشیـده اند. و رنج و خشم هرگز در یک سطح نخـواهند بود هر چقدر این خشم عمـیق، تکـان دهنده، و بیچاره کننده باشـد. انتقام پیکرمظلوم و ظالم است، هر دو چروکیـده و بی جان، کنار خیابان. واسه ی هدفش دور احساسش یه دیوار سنگی بلند کشیـده تا از نفوذ هر حسی بهش جلوگیری کنه چرا؟ چون اون مجازاتگره..مجازات مـی کنه به چه جرمـی؟ با کدوم مدرک؟ با حکم چه کسی؟ چه اتفاقـی باعـث شـده آدیشـه بشـه مجازاتگر؟ امّا اصل قصه از جایی شروع مـیشـه که آدیشـه مـی فهمه تنها نیست تـو چه کـاری تنها نیست؟ در مجازات کردن با یک لرزش نامحسوس تن وقتی در حال انجام کـار های روزمره هستی و به یک باره حالت دگرگون مـی‌شود، این همان مرگ است نزدیک است ترس و دلهره دیگر تمام مـی‌شود، بعد از مرگ دیگر هیچ چیز نمـی‌تـواند باعث ترساندن تـو شود مرگ در مـی‌زند آماده‌ای؟ برای جهانی دیگر آماده ای؟ برای چهره‌ی جدیـدت، صدای جدیـدت صدای آدم ها در اعماق زمـین تغییر مـی‌کند برای مجازات چطور؟ آماده‌ای؟

خلاصه: جهان پس از مرگ پر از راز و رمز، پر از پاداش و کیفر های متفاوت و پر از آدم هایی که گمان مـی‌کردند در دنیا جاودانه‌اند و حال نه دنیا را …

دانلود رمان جدید مجازات گر از نگـار ۱۳۷۳

 

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 56
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.