دانلود رمان منجی شیطان ( جلد دوم ) از النا جم

دانلود رمان منجی شیطان ( جلد دوم ) از النا جم

-

دختر خبرنگـاری که جون یه خلافکـار رو نجات مـیـده .. آدمـیایی دنبال این خبرنگـارن که به خاطر اطلاعاتش به قتل برسوننش. یه برادر گمشـده داره و یه عشق نافرجام به خاطر بیماریش از مردا فراریه ولی رادمان سر راهش قرار مـیگیره یه ازدواج ناخـواستـه باعث مـیشـه بیماریش فراموش بشـه آوین عاشق رادمان مـیشـه ولی تـو راه عشقشون محمد مـیاد پلیسی که عاشق آوینه و مـیخـواد خلافای رادمان رو برملا کنه ولی رادمان خـودش رو به پلیس معرفی مـیکنه تا بتـونه قاتل…

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات کامل

نویسنده رمان

دانلود رمان منجی شیطان ( جلد دوم ) از النا جم

هم اکنون کاملترین نسخه رمان منجی شیطان ( جلد دوم ) را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان منجی شیطان ( جلد دوم ) ‌میباشد

قسمتی از رمان منجی شیطان ( جلد دوم ) :

صدای ویبره ی گوشی اش داشت عصبی ام میکرد. خودش دستپاچه سعی کرد قطعش کند که بالاخره صدای آوین درآمد.
رامان زیر زیرکی نگاهی به من انداخت و اشاره کرد “چه خبره ؟” سر به نشانه ی ندانستن تکان دادم. _سلما عزیزم حداقل نمی خوای جوابش رو بدی از روی ویبره برش دار. سلما با شرمندگی نگاه آوین کرد و صورت سفیدش گلگون شد. تلفنش را برداشت و از پشت میزغذا بیرون آمد و از سالن بیرون رفت.

هر سه نفرمان به هم نگاه کردیم که رامان مشکوک پرسید: _این چشه ؟ توی این دو سالی که میاد اینجا این چند وقت خیلی عجیب و غریب شده. آوین با تردید نگاه من و رامان انداخت. کنجکاو بودم جوابش را بدانم ،می دانستم سلما همه چیز را به آوین می گوید. وقتی سکوت آوین طولانی شد رامان نگاهی به او انداخت: -آوین ؟

آوین مردد نگاهی به رامان انداخت ،با اینکه هنوز عاشق هم بودند و رامان جانش برای آوین در می رفت ولی باز هم از رامان حساب می برد و این آوین گفتن رامان او را به حرف آورد. _راستش .. یکی رو … دوست داره … دوباره سکوت ، داشت من را عصبی میکرد با این مدل حرف زدنش. که رامان گفت: _عزیزم چیزای جدیدش رو بگو ،اینو که همون روی نامزدیمون فهمیدیم.

برای خواندن ادامه منجی شیطان ( جلد دوم ) , آن را دانلود کنید

دانلود رمان منجی شیطان ( جلد دوم ) از النا جم

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 112
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.