دانلود رمان نفس من از ریحانه علی کرم

دانلود رمان نفس من از ریحانه علی کرم

-

داستان دختری که در خـوانواده هیچ احترام و عشقـی نداره مادرش بعد از بدنیا آوردنش با عشقش فرار مـیکند و نفس مـیماند و پدر و پدربزرگی که هیچ علاقه ای به جنس زن ندارند و به اجبار به ازدواج با پسر عمویی که عاشق فرد دیگریست واردار مـیکنند..

  • نوع فایل PDF

دانلود رمان نفس من pdf از ریحانه علی کرم با لینک مستقـیم

دانلود رمان نفس من  برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

  نویسنده این رمان ریحانه علی کرم مـیباشـد

موضوع رمان : عاشقانه/ازدواج اجباری

قسمتی از رمان نفس من :

زندگی پر از رازه و تـوی دل داستان من پر از راههایی که همشون به رازهای بی جواب ختم مـیشـه! من نفس در پس هر حادثه تمام تنم زخمـی مـیشـه و حوادث تمام زندگی من رو احاطه کرده…جلوی آیینهی اتاقم وایسادم و به صورت رنگ پریـدم خیره شـدم؛ نمـیـدونمتا کی بایـد انقدر بدبختی بکشم؟!

انگـار مامانم فقط من رو زاییـد که بال ِکش بقـیه بشم که بشم کیسه بکس بقـیه که وقتی دلشون پره سر من خالی کنن. دستم رو آوردم باال و روی کبودی گونم کشیـدم بغض کردم؛ از وقتی که یادم مـیاد هیچوقت صورتم رو بدون کبودی ندیـدم صورت که فقط نه؛ کل تنم رو هیچوقت بدون کبودی ندیـدم. صدای بابا که اسمم رو بلند بلند صدا مـیکرد اومد؛ با وحشت خـودم رو

به در رسوندم و رفتم بیرون تا رسیـدم تـوی حال بابا رو دیـدم که روی مبل نشستـه. خـودم رو جمع و جور کردم و رفتم سمتش و سرم رو انداختم پایین و با صدای آرومـی سالم کردم؛ نیم نگـاهی بهم انداخت و گفت:

-گمشو برو حاضر شو بایـد بریم خـونهی آقا بزرگ. با بغض سری تکون دادم و رفتم تـوی اتاقم؛ خدایا! من نمـیخـوام برم اونجا نمـیخـوام باز همه تحقـیرم کنن خدایا!آخه چرا تمومش نمـیکنی؟

دانلود رمان رایگان نفس من از ریحانه علی کرم

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 66
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.