دانلود رمان همسر فراموش شده یونانی از ناشناس

دانلود رمان همسر فراموش شده یونانی از ناشناس

-

شش سال از یک ازدواج قرار دادی و بدون رابطه گذشتـه بود و هنوز ساشا باکره بود.در تمام این سالها تلاشش را کرده بود که برای همسرش زن کـاملی باشـد اما دیمن خـواستار یک زندگی عاشقانه با او نبود.حالا که ساشا قصد جدایی داشت چشمان دیمن برای اولین بار او و زیبایی هایش را مـی دیـد…

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 260

نویسنده رمان

دانلود همسر فراموش شده یونانی

هم اکنون کاملترین نسخه همسر فراموش شده یونانی را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه همسر فراموش شده یونانی میباشد

قسمتی از همسر فراموش شده یونانی :

لندن ، شش سال قبل ،چشمان ساشا مونتی هنگامی که در را باز کرد و پیرمردی را دید که خم شده و به عصایش تکیه داده درشت شد.

او پرسید:“میتونم کمکتون کنم؟”پشت سر آن مرد، توجه ساشا به دو مرد بزرگتر و ترسناکتر جلب شد.پیرمرد در حالی که به داخل اتاق میرفت، در را با عصایش هل داد تا بیشتر باز شود؛ دو مرد بزرگتر بیرون در نگهبانی دادند. پیرمرد پوزخندی زد و گفت:“درستش اینه که بگی اجازه دارم کمکتون کنم؟ اما من انتظار ندارم که تو اینو بفهمی”

داخل شد و اتاق کوچک را برانداز کرد و خانه را با یک نگاه اهانتآمیز با چشمان خیس و قرمزش از نظر گذراند.

ساشای خشمگین در را به روی دو نگهبان کوبید. در حالی که سعی میکرد او را از بیشتر وارد شدن به خانهاش منع کند، به سمت او حرکت کرد و پرسید:” تو کی هستی و تو خونه من چیکار میکنی؟”پیرمرد برگشت و او را نگاه کرد و در حالی که سرش را تکان میداد ، پرسید:” تو نمیدونی من کی هستم؟”او در حالی که روی نزدیکترین صندلی راحتی مینشست، صدای خرناس مانندی دراورد و گفت:” به خودت زحمت دادن قهوه یا چای رو نده. قهوه تو این کشور سرد و مرطوب، رقتانگیزه و من نمیتونم ایده چای رو تحمل کنم. فقط بشین”ساشا نمیتوانست چیزی که با گوشهایش میشنود را باور کند. این مرد جرات کرده بود به خانهاش بیاید و با او اینطور رفتار کند؟

آیا او یک مدل افسر پلیس بود؟ او شبیه هیچ کدام از افسرانی نبود که آنها را ملاقات کرده بود، اما باز هم با این حال، مگر او با چند افسر پلیس رو در رو شده بود؟

دانلود همسر فراموش شده یونانی

لینک دانلود پس از خرید برای شما نمایش داده میشود

شماره پشتیبانی09336284240

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 296
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.