دانلود رمان پنجاه سایه خاکستری از E.l.James

دانلود رمان پنجاه سایه خاکستری از E.l.James

-

رمانی اروتیک از ای. ال. جیمز نویسندهٔ بریتانیایی است. پنجاه سایهٔ خاکستری اولین جلد از این داستان عاشقانه سه‌جلدی است . وقایع این رمان که در سیاتل ایالات متحدهٔ آمریکـا رخ مـی‌دهد به بیان روابط عاطفی عمـیق مـیان آناستازیا استیل، دختری باکره و فارغ‌التحصیل رشتـهٔ ادبیات و کریستین گری، کـارآفرین بانفوذ و ثروتمند مـی‌پردازد. اناستازیا بعد از اشنایی با کریستین زندگی اش دچار تغییراتی مـیشود که .....

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 561

نویسنده رمان

دانلود رمان پنجاه سایه خاکستری‌ از Sylvain Reynard

هم اکنون کاملترین نسخه رمان پنجاه سایه خاکستری‌ را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان پنجاه سایه خاکستری‌میباشد

قسمتی از رمان پنجاه سایه خاکستری‌ :

با نا امیدی و اخم، به خودم تو اینه نگاه کردم. لعنت به موهای من ! درست حالت نمیگیره .و لعنت به کاترین کوانا که مریضه و منو مجبور به این کار طاقت فرسا کرده. الان من باید بشینم برای امتحان نهاییم که هفته دیگه است درس بخونم، ولی اینجا ایستادم و موهامو شونه میکنم و سعی دارم درستشون کنم.
“من نباید با موهای خیس بخوابم… من نباید با موهای خیس بخوابم…”
این جمله رو دائم مثل ذکر زیر لب با خودم می گفتم. بازم سعی کردم با شونه درستشون کنم. با عصبانیت به دختر مو قهوه ای بی رنگ رو، که چشم های ابی بزرگ تر از صورتش داشت و بهم خیره شده بود، چشم غره رفتم و بیخیالش شدم. تنها گزینه برام این بود که موهای نافرمانمو با یک کش مهار کنم و امیدوار باشم که تقریبا قابل قبول باشم. کیت هم اتاقی منه و اون بین تمام این روز ا، امروز رو انتخاب کرده که تسلیم تب و مریضی بشه! برای همین نمیتونه به قرار مصاحبه ای که با یک سرمایه گذار و کارخانه دار میلیونر ،که من هم اصلا نمیشناسمش ، رسیدگی کنه. در نتیجه من به عنوان داوطلب انتخاب شدم ! من چند تا امتحان نهایی دارم که باید بخونم ، یک مقاله تموم نشده دارم و بعد از ظهر هم باید سر کار باشم! ولی الان باید ۱6۵ مایل رو به مرکز شهر سیاتل ر انندگی کنم و سرمایه دار مشکوک و مرموز شرکت گری رو ملاقات کنم. که به عنوان کار افرین استثنایی و خیر اصلی دانشگاه ما هم هست. – زمان ایشون بسیااار گرانبها هست خیلی بیشتر از من! – ولی در هر صورت اجازه یک مصاحبه رو به کیت دادن، که الان هم گردن من افتاده. لعنت به فعالیت های مختلف دوران تحصیلیت کیت! کیت روی کاناپه اتاق نشیمن گوله شده بود .
با اون صدای خش دار و گرفته اش با التماس گفت : ” انا من متاسفم. گر فتن زمان مصاحبه برای من 9 ماه طول کشید ! اگه کنسل کنم 6 ماهه دیگه طول میکشه دوباره وقت بگیرم و اون موقع دیگه فارغ التحصیل شدیم! و به عنوان یک ویراستار نمیتونم این فرصت رو از دست بدم. خواهش میکنم…”

برای خواندن ادامه رمان پنجاه سایه خاکستری‌ , آن را دانلود کنید

دانلود رمان پنجاه سایه خاکستری‌ از Sylvain Reynard

توضیحات صوت دوبله

جلد اول مجموعه گری

  • 0
  • 304
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.