دانلود رمان گذشته نگذشته از Mahakbanoo1996

دانلود رمان گذشته نگذشته از Mahakbanoo1996

- -

رمان راجع به زندگی خانواده‌ای است که در گذشتـه دچار مشکلاتی شـده‌اند و دختری بی‌گـ ـناه‌تر از همه‌ی دنیا درگیر اتفاقات بزرگ زندگی مـی‌شود. این داستان بیشتر اجتماعی و رمانتیک است و زندگی دختری را بازگو مـی‌کند که با وجود سن کم، کل مسئولیت زندگی را به دوش مـی‌کشـد و در این راه با کشمش‌هایی مواجه مـی‌شود و در آخر متـوجه کل داستان مـی‌شود و..‌‌‌. در کل گذشتـه نگذشتـه! دختری که خستگی‌هایش از چشم هیچ کس دور نیست؛ چون بار سنگینی به دوش کشیـده است، آرامش را جستجو مـی‌کند. این رمان سعی دارد چیز‌های خـوب و بد را با هم نشان دهد. این‌ جا خبری از چیز‌های آنچنانی و پایانی عجیب و غریب نیست، این‌ جا فقط زندگی جریان دارد….

  • نوع فایل PDF

دانلود رمان گذشتـه نگذشتـه pdf از Mahakbanoo1996 با لینک مستقـیم

دانلود رمان گذشته نگذشته برای اندرویـد و کـامپیوتر و PDF

نویسنده این رمان Mahakbanoo1996 مـیباشـد

موضوع رمان: عاشقانه/اجتماعی

قسمتی از رمان گذشته نگذشته :

بایـد تمام دغدغههایت را کنار بگذاری تا بتـوانی خـوب لذت ببری. بایـد فراموش کنی که چه کسی هستی یا چقدر در زندگیت مشکل داری. بایـد فقط به لحظه تـوجه کنی و به آدمهایی که مثل خـودت آمدهاند تا فراموش کنند. کسانی که شایـد خیلی بدتر از تـو باشند؛ اما این بدیها را بین خندههای بلندشان سر کوب مـیکنند. یه اقـیانوس آبی تـوی عمق چشمهاتـه، یه ریتم شادی تـوی پیانوی صداتـه.

تـو رویاهام مـیبینم که موهام رو مـیبوسی، همه دنیام تـو مـیشی تـوی عکس خصوصی. بذار طوفان بگیره ما کم خطر نکردیم، بیا دنیا رو با یه قایق بگردیم. یکم مرزهای بین من رو دستـهات رو کم کن من رو بغل بگیر رو از این طوفان ردم کن. من رو تـو با یه دوریبین یکم بارون یه دریا، بیا بریم از اینجا تا انتـهای دنیا. بیا جوری بریم که جهان..

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 49
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.